LošeNajbolje
četvrtak, 08 novembar 2018 16:35

“Radnički 1912” pobedio

FK “Sloga” iz Čonoplje

U polufinalu Kupa Srbije za teritoriju Područnog fudbalskog saveza Sombor na Gradskom stadionu u Somboru “Radnički 1912” pobedio  je Fudbalski klub “Sloga”  iz Čonoplje rezultatom 3 : 1.

Domaći  tim je i u ovoj utakmici pokazao zašto se nalazi na čelu tabele Vojvođanske lige. Sigurnom igrom prvo poluvreme završeno je sa golom prednosti koji je postigao u 19. minutu, najbolji strelac Matijašević, a u drugom poluvremenu  strelci su bili Đorović u 57., Antunić u 66. minutu, dok je jedini strelac za Slogu bio Purić u 69. minutu.

Utakmica drugog polufinalnog para FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) i FK “Mladost” (Bački Petrovac)  je odložena i naknadno će biti određen termin.