LošeNajbolje
ponedeljak, 02 septembar 2019 15:16

Hek trik Kneževića

video prilog

Fudbalski klub “Radnički 1912” u 3. kolu Srpske lige Vojvodina u Somboru pobedio je “Dunav” iz Starih Banovaca rezultatom 3 : 0  poluvreme 1 : 0 . Strelac sva tri gola bio je David Knežević.

Prvi pogodak postigao je Knežević u finišu prvog poluvremena. Bilo je pre toga nekoliko dobrih akcija domaćih ali bez prave završnice. Ipak kockice su se sklopile u 42 minutu i domaći su otišli sa golom prednosti na zasluženi odmor. Igrati na suncu i temperaturi preko 30 stepeni nije bilo lako ni jednom fudbaleru  na terenu. Posle odmora “Radnički 1912” kreće odmah silovito i dve brze akcije krunisane su golovima veoma raspoloženog Kneževića.  U 52. minutu je 2 : 0, a u 61. minutu 3 : 0 i utakmica je bila rešena.

Fudbalski klub “Radnički 1912” sa dve pobede i jednim porazom je trenutno drugi na tabeli ali zbog gol razlike. Isti broj bodova ima još 6 ekipa. U 4 kolu somborska ekipa ide u Kulu na susret sa ekipom “Hajduk 1912”.